Skola Odbojke

Pehari za prvoplasirane Osnovne škole za takmičenje u Razvojnoj ligi za sezonu 2018/2019

 

 

 

 


U Osnovnoj školi „Desanka Maksimović“ U Požarevcu  počela je prva gradska odbojkaška liga osnovnih škola za dečake uz učešće od 4 škola ovu ligu su otvorili Direktor osnovne škole „Desanka Maksimović“  Zlatan Radovanović i predsednik OK „Mladi radnik“ Laza Ristić

 

Rapored  i tabela takmičenja Razvojne odbojkaške lige osnovnih škola 2018/2019

 

 


Konačna tabela takmičenja Razvojne odbojkaške lige osnovnih škola 2018/2019

4-6 razred

  1. OŠ „Desanka Maksimović“
  2. OŠ „Vuk Karadžić“
  3. OŠ „Dositej Obradović“

 

Konačna tabela takmičenja Razvojne odbojkaške lige osnovnih škola 2018/2019

7-8 razred

  1. OŠ „Vuk Karadžić“
  2. OŠ „Dositej Obradović“
  3. OŠ „Kralj Aleksandar I“
  4. OŠ „Desanka Maksimović“

 

 

I kolo : 02.03.2019. Sala OŠ“Desanka Maksimović“

 

  OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ “Sveti Sava“ 2:0 25:6,25:7
  OŠ „Dositej Obradović“ OŠ „Vuk Karadžić“ 2:1 25:22,23:25,16:14
  OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ „Dositej Obradović“ 2:0 25:19,25:9

 

II kolo : 09.03.2019. Sala  OŠ „ Desanka Maksimović “ 

 

  OŠ “Sveti Sava“ OŠ „Vuk Karadžić“ 0:2 11:25,11:25
  OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ „Vuk Karadžić“ 2:0 25:20,25:17
  OŠ „Vuk Karadžić“ OŠ „Dositej Obradović“ 2:0 25:13,25:13
  OŠ „Dositej Obradović“ OŠ„Desanka Maksimović“ II 2:0 25:12,25:12

 

III kolo : 16.03.2019. Sala  OŠ „ Desanka Maksimović“

 

  OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ „Vuk Karadžić“ 2:0 25:19,25:15
  OŠ„Desanka Maksimović“ II OŠ „Vuk Karadžić“ 0:2 14:25,17:25
  OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ „Dositej Obradović“ 2:0 25:13,25:18
  OŠ„Desanka Maksimović“ II OŠ „Dositej Obradović“ 0:2 14:25,16:25

 

IV kolo : 23.03.2019. Sala  OŠ „ Desanka Maksimović“

 

  OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ „Vuk Karadžić“  2-0 26:24,25:13
  OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ „Dositej Obradović“  0-2 16:25,7:25
  OŠ „Dositej Obradović“ OŠ „Vuk Karadžić“  1:2 25:19,24:26,12:15

 

Utakmica za prvo mesto

OŠ „Vuk Karadžić“  – OŠ „Dositej Obradović“  2:0

Utakmica za treće mesto

OŠ „Desanka Maksimović“ – OŠ „Kralj Aleksandar I“  – 0:2

 

OŠ „Desanka Maksimović – OŠ „Dositej Obradović     – 0:2

OŠ“Kralj Aleksandar I“      – OŠ „Vuk Karadžić“            -0:2

 

I kolo : 25.11.2018. Sala OŠ“Desanka Maksimović“

09,00 OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ “Kralj Aleksandar I“ 0-2 11:25,13:25
10,00 OŠ „Dositej Obradović OŠ „Vuk Karadžić“ 1-2 23:25,25:23,15:17
11,00 OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ „Dositej Obradović 0-2 13:25,15:25

 

II kolo : 01.12.2018. Sala  OŠ „ Desanka Maksimović “  

09,00 OŠ “Kralj Aleksandar I“ OŠ „Vuk Karadžić“ 2-0 25:22,25:23
10,00 OŠ „Dositej Obradović OŠ “Kralj Aleksandar I“ 2-0 25:23,25:12
11,00 OŠ„Desanka Maksimović“ OŠ „Vuk Karadžić“ 0-2 17:25,09:25

III kolo : 09.12.2018. Sala  OŠ „Sveti Sava“ 

09,00 OŠ „Dositej Obradović OŠ„Desanka Maksimović“ 2-0 25:10,25:13
10,00 OŠ “Kralj Aleksandar I“ OŠ„Desanka Maksimović“ 0-2 15:25,20:25
11,00 OŠ „Vuk Karadžić“ OŠ „Dositej Obradović 0-2 19:25,20:25

IV kolo : 16.12.2018. Sala  OŠ „Dositej Obradović“ 

09,00 OŠ „Vuk Karadžić“ OŠ “Kralj Aleksandar I“ 1-2
10,00 OŠ „Vuk Karadžić“ OŠ„Desanka Maksimović“ 2-0
11,00 OŠ “Kralj Aleksandar I“ OŠ „Dositej Obradović 0-2

 

 


 

Rapored  i tabela takmičenja Razvojne odbojkaške lige osnovnih škola 2017/2018

 

T A B E L A
                   
  EKIPE UU U+ U- S+ S- UP+ UP- UB
                   
1 OŠ DOSITEJ OBRADOVIĆ 8 8 0 18 2 425 295 22
2 OŠ KRALJ ALEKSANDAR I 8 5 3 13 9 379 361 14
3 OŠ VUK KARADŽIĆ 8 4 4 10 8 364 350 13
4 OŠ SVETI SAVA 8 3 5 9 15 347 393 10
5 OŠ DESANKA MAKSIMOVIĆ 8 0 8 1 18 292 408 1
                   
    40 20 20 51 52 1807 1807 60

 

I kolo : Sala OŠ“Desanka Maksimović“  21.01.2018.

 

09,00 h OŠ „Desanka Maksimović“

0-2

(13:25,17:25)

OŠ Kralj Aleksandar I“
09,00 h OŠ „Dositej Obradović

2:1

(25:17,24:26,15:9)

OŠ „Vuk Karadžić“
10,00 h OŠ „Desanka Maksimović“

1-2

(25:16,16:25,3:15)

OŠ „Sveti Sava“
10,00 h OŠ „Vuk Karadžić“

0-2
(15:25,13:25)

OŠ Kralj Aleksandar I“

 

II kolo: Sala OŠ“Sveti Sava“  28.01.2018.

 

09,00 h OŠ „Sveti Sava“

0-2

(17:25,18:25)

OŠ „Dositej Obradović
10,00 h OŠ „Vuk Karadžić“

2-0

(25:23,25:15)

OŠ „Desanka Maksimović“
11,00 h OŠ „Sveti Sava“

1-2

(20:25,25:12,8:15)

OŠ Kralj Aleksandar I“

 

III kolo: Sala OŠ“Kralj Aleksandar I“ – 18.02.2018.

 

09,00 h OŠ Kralj Aleksandar I“

1-2

(10:25,25:19,09:15)

OŠ „Dositej Obradović
10,00 h OŠ „Vuk Karadžić“

0-2

(23:25,19:25)

OŠ „Sveti Sava“
11,00 h OŠ „Desanka Maksimović“

0-2

(12:25,11:25)

OŠ „Dositej Obradović

 

IV kolo: Sala OŠ „Dositej Obradović“ – 25.02.2018.

 

09,00 h OŠ „Dositej Obradović

2-0

(25:14,25:19)

OŠ Kralj Aleksandar I“
10,00 h OŠ „Vuk Karadžić“

2-0

(25:10,25:16)

OŠ „Sveti Sava“
11,00 h OŠ „Dositej Obradović

2-0

(27:25,25:13)

OŠ„ Desanka Maksimović“

 

V kolo: OŠ „Desanka Maksimović“ – 04.03.2018.

 

09,00 h OŠ Kralj Aleksandar I“

2-0

(25:20,25:22)

OŠ „Desanka Maksimović“
09,00 h OŠ „Vuk Karadžić“

0-2

(22:25,19:25)

OŠ „Dositej Obradović
10,00 h OŠ „Sveti Sava“

2-0

(25:23,25:19)

OŠ „Desanka Maksimović“
10,00 h OŠ Kralj Aleksandar I“

0-2

(13:25,24:26)

OŠ „Vuk Karadžić“

 

VI kolo: Sala OŠ“Sveti Sava“  – 11.03.2018.

 

09,00 h OŠ „Sveti Sava“

0-2

(16:25,13:25)

OŠ „Dositej Obradović
10,00 h OŠ „Desanka Maksimović“

0-2

(22:25,13:25)

OŠ „Vuk Karadžić“
11,00 h OŠ „Sveti Sava“

1-2

(25:23,14:25,9:15)

OŠ Kralj Aleksandar I“

 

FINALE  : Sala OŠ“Sveti Sava“  18.03.2018.

 

09,00 h OŠ „Dositej Obradović“

 2-0

(25:21,25:14)

OŠ „Sveti Sava“
10,00 h OŠ Kralj Aleksandar I“

 0-2

(20:25,21:25)

OŠ „Vuk Karadžić“
11,00 h OŠ Kralj Aleksandar I“

 2-0

(25:16,25:20)

 OŠ „Sveti Sava“
12,00 h OŠ „Dositej Obradović“

0-2

(25:18,25:21)

 OŠ „Vuk Karadžić“

 

        KONAČNI PLASMAN

                                                                                      (1)   OŠ „Dositej Obradović

                                                                                      (2)   OŠ „Vuk Karadžić“

                                                                                      (3)   OŠ “Kralj Aleksandar I“

                                                                                      (4)   OŠ „Sveti Sava“

                                                                                      (5)   OŠ “Desanka Maksimović”

 

NAGRADJENI IGRAČI

                                             MVP finalnog turnira  -Trailović Uroš            -OŠ „Dositej Obradović

                                             Najbolji tehničar          -Ristić Veljko              – OŠ „Dositej Obradović

                                             Najbolji bloker            -Petrović Matija          -OŠ “Kralj Aleksandar I“

                                             Najbolji Korektor        -Kljaić Dimitrije          – OŠ „Vuk Karadžić“

                                             Najbolji libero             -Pantić Nikola             – OŠ „Dositej Obradović

                                             Najbolji primač            -Vujović Luka             -OŠ “Kralj Aleksandar I“

 

2017 Powered By Željko Paunovic, Web Hosting Srbija - Hosting022.com